Ei ole saatavilla

Katso kaikki kuvat

Kuva on vain esimerkki tarjotusta tuotteesta.
Kuvat on suojattu tekijänoikeudella. Niiden jäljentäminen ilman palvelun lupaa on kielletty.

Valmistaja

Lambda-anturi HANS PRIES 722 025

Tuote ei ole tilapäisesti saatavilla
-3% auton jarruosista

Tuotteen ominaisuudet

Valmistaja HANS PRIES
Valmistajan numero 722 025
Indeksi HP722 025

Valmistajan numerot

722 025

Korvikkeet

AUTOMEGA: 150073510
BOSCH: 0 258 006 186
BV PSH: 071.004.281
CALORSTAT by Vernet: LS140713
CITROEN: 1628 PL
CSV electronic parts: CSL2127
DELPHI: ES20309-12B1
DENSO: DOX-2009
DENSO: DOX-0150
DT Spare Parts: 12.27042
ELTA AUTOMOTIVE: XLS1098
ELTA AUTOMOTIVE: EX0073
EPS: 1.998.301
ESEN SKV: 09SKV909
ESEN SKV: 09SKV993
ESEN SKV: 09SKV039
FACET: 10.8301
FAE: 77241
FEBI BILSTEIN: 26171
FENNO: XL8826.40.125
FISPA: 90074
FISPA: 90074HQ
FISPA: 90074A2
FISPA: 90127HQ
FISPA: 90127
GAT EUROKAT: 876.287
HELLA: 6PA 358 066-201
INTERMOTOR: LLB212
INTERMOTOR: 64268
INTERMOTOR: LB1492
INTERMOTOR: KNL265
KAWE: 8845 10011
KW: 498 301
LRT: L0081H1300
LUCAS: LEB457
LUCAS ELECTRICAL: LEB457
MAGNETI MARELLI: 460002006910
MDR: EPS-1998 301
METZGER: 0895539
MOBILETRON: OS-B464P
MOTAQUIP: LVOS1208
MTE-THOMSON: 8826.40.125
NGK: 95801
NGK: 1996
NPS: DOX-2009
OSSCA: 05098
PEUGEOT: 1628 PL
PIERBURG: 7.05270.37.0
QUINTON HAZELL: XLOS1208
SIDAT: 90127HQ
SIDAT: 90127
SIDAT: 90074
SIDAT: 90074HQ
SIDAT: 90074A2
SWAG: 62 92 6171
TRISCAN: 8845 10011
VEGAZ: DLS-417
VEMO: V42-76-0009
WALKER PRODUCTS: 250-24748
WE PARTS: 290960066
WE PARTS: 290960585
WE PARTS: 290970016
WE PARTS: 290970033
WILMINK GROUP: WG1013871
WILMINK GROUP: WG1029089
WILMINK GROUP: WG1900426
WILMINK GROUP: WG1900441
WILMINK GROUP: WG1461223
WILMINK GROUP: WG1026358
WILMINK GROUP: WG1029356
WILMINK GROUP: WG1431134
WILMINK GROUP: WG1013881

Kerro mielipiteesi tästä tuotteesta.