Ei ole saatavilla

Katso kaikki kuvat

Kuva on vain esimerkki tarjotusta tuotteesta.
Kuvat on suojattu tekijänoikeudella. Niiden jäljentäminen ilman palvelun lupaa on kielletty.

Valmistaja

Lambda-anturi HANS PRIES 207 430

29,73 €Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut
Osta edullisesti verkossa nyt!

Toimitus kuriiripalvelun välityksellä - lähetys 2-4 arkipäivää

-3% auton jarruosista

Tuotteen ominaisuudet

Valmistaja HANS PRIES
Valmistajan numero 207 430
Indeksi HP207 430

Valmistajan numerot

207 430

Vertailunumerot

AUTOMEGA: 1208550378
BOSCH: 0 258 006 280
BorgWarner (BERU): OPH 084
CALORSTAT by Vernet: LS140712
DELPHI: ES20452-12B1
DENSO: DOX-0150
DENSO: DOX-2052
ELTA AUTOMOTIVE: XLS1119
ELTA AUTOMOTIVE: EX0118
EPS: 1.998.268
ERA: 570096
ERA: 570096A
ESEN SKV: 09SKV993
ESEN SKV: 09SKV909
FACET: 10.8268
FAE: 77421
FENNO: XL8879.45.110
FISPA: 90074
FISPA: 90074HQ
FISPA: 90074A2
FISPA: 90350
HOFFER: 7481746
HOFFER: 7481516
INTERMOTOR: KNL523
INTERMOTOR: 64534
INTERMOTOR: LB1881
INTERMOTOR: LLB463
KAWE: 8845 24064
KW: 498 268
LRT: L0425H1110
LUCAS: LEB451
LUCAS ELECTRICAL: LEB451
MDR: EPS-1998 268
MEAT & DORIA: 81746
MEAT & DORIA: 81516
METZGER: 0893084
MOTAQUIP: LVOS1410
MTE-THOMSON: 8879.45.110
NPS: DOX-2052
OPEL: 08 55 378
OPEL: 8 55 378
OSSCA: 29303
PIERBURG: 7.05270.31.0
QUINTON HAZELL: XLOS1437
SIDAT: 90074
SIDAT: 90074A2
SIDAT: 90350
SIDAT: 90074HQ
TRISCAN: 8845 24064
VEGAZ: ULS-449
VEGAZ: ULS-316
VEGAZ: DLS-456
VEMO: V40-76-0029
WALKER PRODUCTS: 250-24738
WE PARTS: 290970016
WE PARTS: 290960327
WE PARTS: 290970033
WILMINK GROUP: WG1498491
WILMINK GROUP: WG1029126
WILMINK GROUP: WG1496056
WILMINK GROUP: WG1014021
WILMINK GROUP: WG1026352
WILMINK GROUP: WG1461223
WILMINK GROUP: WG1486429
WILMINK GROUP: WG1900441
WILMINK GROUP: WG1013881

Kerro mielipiteesi tästä tuotteesta.