Ei ole saatavilla

Katso kaikki kuvat

Kuva on vain esimerkki tarjotusta tuotteesta.
Kuvat on suojattu tekijänoikeudella. Niiden jäljentäminen ilman palvelun lupaa on kielletty.

Valmistaja

Lambda-anturi HANS PRIES 722 021

31,72 €Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut
Osta edullisesti verkossa nyt!

Toimitus kuriiripalvelun välityksellä - lähetys 2-4 arkipäivää

-3% auton jarruosista

Tuotteen ominaisuudet

Valmistaja HANS PRIES
Valmistajan numero 722 021
Indeksi HP722 021

Valmistajan numerot

722 021

Vertailunumerot

ACI-AVESA: SLS-13339
AUTOMEGA: 150072810
BOSCH: 0 258 006 026
BV PSH: 071.004.275
BorgWarner (BERU): OPH020
BorgWarner (BERU): OPH 020
CALORSTAT by Vernet: LS140713
CITROEN: 1628 HQ
CONTINENTAL/VDO: A2C59513339Z
CSV electronic parts: CSL2127
DELPHI: ES20309-12B1
DENSO: DOX-2045
DENSO: DOX-0150
ELTA AUTOMOTIVE: XLS1138
ELTA AUTOMOTIVE: EX0077
EPS: 1.998.222
ERA: 570042
ERA: 570042A
ESEN SKV: 09SKV037
ESEN SKV: 09SKV993
ESEN SKV: 09SKV711
ESEN SKV: 09SKV909
FACET: 10.8222
FAE: 77284
FEBI BILSTEIN: 26171
FENNO: XL8826.40.125
FISPA: 90127HQ
FISPA: 90127
FISPA: 90074A2
FISPA: 90074
FISPA: 90074HQ
GAT EUROKAT: 876.471
HAVAM: 1.997.217
HELLA: 6PA 009 165-701
HOFFER: 7481090
INTERMOTOR: 64158
INTERMOTOR: LLB110
INTERMOTOR: KNL155
INTERMOTOR: LB1336
KAWE: 8845 28006
KW: 498 222
LUCAS: LEB729
LUCAS ELECTRICAL: LEB729
MAXGEAR: 59-0048
MDR: EPS-1998 222
MEAT & DORIA: 81090
METZGER: 0893082
MOBILETRON: OS-B4111P
MOTAQUIP: LVOS1484
MTE-THOMSON: 8826.40.125
MTE-THOMSON: 8826.40.150
NGK: 0382
NGK: 95801
NPS: DOX-2045
OSSCA: 05098
PEUGEOT: 1628 HQ
QUINTON HAZELL: XLOS1109
SIDAT: 90074HQ
SIDAT: 90127
SIDAT: 90074A2
SIDAT: 90127HQ
SIDAT: 90074
SWAG: 62 92 6171
TRISCAN: 8845 28006
VEGAZ: ULS-189
VEGAZ: DLS-449
VEMO: V42-76-0003
WALKER PRODUCTS: 250-24748
WE PARTS: 290960585
WE PARTS: 290960066
WE PARTS: 290970033
WE PARTS: 290970016
WILMINK GROUP: WG1013871
WILMINK GROUP: WG1495998
WILMINK GROUP: WG1029356
WILMINK GROUP: WG1501092
WILMINK GROUP: WG1013881
WILMINK GROUP: WG1495997
WILMINK GROUP: WG1900426
WILMINK GROUP: WG1029119
WILMINK GROUP: WG1461223
WILMINK GROUP: WG1431134
WILMINK GROUP: WG1900441
WILMINK GROUP: WG1486365

Kerro mielipiteesi tästä tuotteesta.