Ei ole saatavilla

Katso kaikki kuvat

Kuva on vain esimerkki tarjotusta tuotteesta.
Kuvat on suojattu tekijänoikeudella. Niiden jäljentäminen ilman palvelun lupaa on kielletty.

Valmistaja

Lambda-anturi HANS PRIES 722 022

Tuote ei ole tilapäisesti saatavilla
-3% auton jarruosista

Tuotteen ominaisuudet

Valmistaja HANS PRIES
Valmistajan numero 722 022
Indeksi HP722 022

Valmistajan numerot

722 022

Korvikkeet

ACI-AVESA: SLS-13184
ASHUKI by Palidium: 9200-49330
AUTOMEGA: 150072910
BLUE PRINT: ADP157003C
BOSCH: 0 258 006 028
BV PSH: 071.004.276
CALORSTAT by Vernet: LS140023
CITROEN: 1628 HR
CONTINENTAL/VDO: A2C59513184Z
DELPHI: ES10795-12B1
DENSO: DOX-2001
DENSO: DOX-0150
DT Spare Parts: 12.27041
ELTA AUTOMOTIVE: XLS1020
ELTA AUTOMOTIVE: EX0013
EPS: 1.998.222
ERA: 570093
ERA: 570093A
ESEN SKV: 09SKV671
ESEN SKV: 09SKV909
ESEN SKV: 09SKV993
ESEN SKV: 09SKV696
FACET: 10.8222
FAE: 77282
FENNO: XL8826.40.057
FISPA: 90059A2
FISPA: 90059HQ
FISPA: 90074A2
FISPA: 90059
FISPA: 90074HQ
FISPA: 90074
GAT EUROKAT: 876.432
HAVAM: 1.997.404
HELLA: 6PA 009 165-681
HELLA: 6PA009 165-681
HOFFER: 7481091
INTERMOTOR: KNL156
INTERMOTOR: LB1337
INTERMOTOR: LB2057
INTERMOTOR: KNL634
INTERMOTOR: 64649
INTERMOTOR: LLB111
INTERMOTOR: LLB595
INTERMOTOR: 64159
KAWE: 8845 10009
KW: 498 222
LRT: L0080B380
LUCAS: LEB5362
LUCAS: LEB5361
LUCAS ELECTRICAL: LEB512
MAGNETI MARELLI: 466016355031
MAGNETI MARELLI: 359000600310
MAXGEAR: 59-0056
MDR: EPS-1998 222
MEAT & DORIA: 81091
METZGER: 0893004
MOTAQUIP: LVOS1701
MOTAQUIP: LVOS1783
MTE-THOMSON: 8826.40.057
NGK: 95801
NGK: 0386
NPS: DOX-2001
OSSCA: 05902
PEUGEOT: 1628 HR
QUINTON HAZELL: XLOS1110
SIDAT: 90074HQ
SIDAT: 90074A2
SIDAT: 90059HQ
SIDAT: 90059
SIDAT: 90059A2
SIDAT: 90074
STARTVOLT: VS-OS 2017
TRISCAN: 8845 10009
VEGAZ: DLS-409
VEMO: V42-76-0002
WALKER PRODUCTS: 250-24665
WE PARTS: 290970033
WE PARTS: 290960599
WE PARTS: 290960068
WE PARTS: 290970016
WILMINK GROUP: WG1900441
WILMINK GROUP: WG1013881
WILMINK GROUP: WG1032857
WILMINK GROUP: WG1496053
WILMINK GROUP: WG1013872
WILMINK GROUP: WG1900428
WILMINK GROUP: WG1029081
WILMINK GROUP: WG1029209
WILMINK GROUP: WG1461223

Kerro mielipiteesi tästä tuotteesta.