Ei ole saatavilla

Katso kaikki kuvat

Kuva on vain esimerkki tarjotusta tuotteesta.
Kuvat on suojattu tekijänoikeudella. Niiden jäljentäminen ilman palvelun lupaa on kielletty.

Valmistaja

Lambda-anturi HANS PRIES 722 023

40,17 €Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut
Osta edullisesti verkossa nyt!

Toimitus kuriiripalvelun välityksellä - lähetys 2-4 arkipäivää

-3% auton jarruosista

Tuotteen ominaisuudet

Valmistaja HANS PRIES
Valmistajan numero 722 023
Indeksi HP722 023

Valmistajan numerot

722 023

Vertailunumerot

AUTOMEGA: 150073110
BOSCH: 0 258 006 029
BV PSH: 071.004.279
CALORSTAT by Vernet: LS140608
CITROEN: 1628 HV
DELPHI: ES20307-12B1
DENSO: DOX-2005
DENSO: DOX-2009
DENSO: DOX-0150
DT Spare Parts: 12.27042
ELTA AUTOMOTIVE: XLS1098
ELTA AUTOMOTIVE: EX0073
EPS: 1.998.301
ERA: 570139A
ERA: 570139
ESEN SKV: 09SKV993
ESEN SKV: 09SKV039
ESEN SKV: 09SKV909
FACET: 10.8301
FAE: 77242
FEBI BILSTEIN: 39146
FENNO: XL8826.40.150
FISPA: 90074A2
FISPA: 90127
FISPA: 90074
FISPA: 90127HQ
FISPA: 90074HQ
GAT EUROKAT: 876.287
HAVAM: 1.997.223
HELLA: 6PA 358 066-211
INTERMOTOR: LLB112
INTERMOTOR: KNL157
INTERMOTOR: 64160
INTERMOTOR: LB1338
KAWE: 8845 10010
KW: 498 301
LUCAS: LEB513
LUCAS ELECTRICAL: LEB513
MAGNETI MARELLI: 466016355096
MDR: EPS-1998 301
METZGER: 0893064
MOBILETRON: OS-B465P
MOTAQUIP: LVOS1342
MTE-THOMSON: 8826.40.150
NGK: 95801
NGK: 0395
NPS: DOX-2009
OSSCA: 11162
PEUGEOT: 1628 HV
PIERBURG: 7.05270.37.0
QUINTON HAZELL: XLOS1111
SIDAT: 90074HQ
SIDAT: 90074A2
SIDAT: 90127
SIDAT: 90074
SIDAT: 90127HQ
STARTVOLT: VS-OS 2012
SWAG: 62 93 9146
TRISCAN: 8845 10010
VEGAZ: DLS-413
VEGAZ: DLS-417
VEMO: V42-76-0001
WALKER PRODUCTS: 250-24410
WE PARTS: 290960585
WE PARTS: 290970016
WE PARTS: 290970033
WE PARTS: 290960066
WILMINK GROUP: WG1013881
WILMINK GROUP: WG1431340
WILMINK GROUP: WG1496104
WILMINK GROUP: WG1026358
WILMINK GROUP: WG1029354
WILMINK GROUP: WG1461223
WILMINK GROUP: WG1029085
WILMINK GROUP: WG1900441
WILMINK GROUP: WG1013871
WILMINK GROUP: WG1029089
WILMINK GROUP: WG1496103
WILMINK GROUP: WG1900426

Kerro mielipiteesi tästä tuotteesta.